چرا باید ازدستگاه های تصفیه هوای ساملن استفاده کرد ؟

چرا باید ازدستگاه های تصفیه هوای ساملن استفاده کرد ؟

یکی از اپیدمی های بسیار شایع در فصل بهار آلرژی های فصلی است که این اپیدمی می تواند سالانه به یک چهارم مردم در سراسر دنیا آسیب برساند و مانع از استفاده مطلوب آنها از زیبایی طبیعت می شود .

آلرژی های فصلی به اعتقاد 25 درصد از تمام کسانی که در دنیا زندگی می کنند و از این بیماری رنج می برند نیمه تاریک بهار است که می تواند به میزان قابل ملاحظه ای از جلوه این فصل زیبا بکاهد .

حساسیت ها آلرژی ها ، جزو مشکلات شایع انسان ها در جوامع مختلف به شمار می روند .

آمارها حاکی است بین 15 تا 18 درصد افراد جوامع مختلف به نوعی دچار حساسیت هستند که یک نوع شایع آن ، حساسیت فصلی است  . در فصول بهار و پاییز آلرژی در افراد حساس شایع تر است .

روزانه ما بیشتر از دو قاشق سوپ خوری ذرات آلوده موجود در هوا را استنشاق میکنیم و ریز ترین این ذرات خطرناکترین آنها نیز هستند زیرا سیستم تنفسی ما قادر به جذب آنها نیستند . پزشکان و متخصصان تنفسی بر این عقیده اند که استفاده از دستگاه تصفیه هوا برای کلیه کسانی که در مناطق و شهرهای آلوده نظیر تهران زندگی می کنند لازم است برای کودکان و نوجوانان ، افراد مسن ، بیماران تنفسی و قلبی و بانوان باردار استفاده از دستگاه های تصفیه هوای ساملن ضروری است .

تنفس زندگی است، سالم زندگی کنید.
گروه صنعتی تهویه سام نماینده انحصاری دستگاه های تصفیه هوای ساملنمرجع خبر: http://www.samlangroup.com/       تاریخ انتشار 1398/03/05


آخرین مقالات ساملن در رابطه با آلودگی هوا