معرفی شرکت ساملن

تصفیه هوای ساملن

گروه صنعتی تهویه سام، با پشتوانه 15 سال تجربه در زمینه طراحی، ساخت و واردات سیستمهای تهویه مطبوع و فیلتراسیون هوا با نام تجاری ساملن در ایران فعالیت می نماید. این شرکت با در اختیار داشتن نمایندگی شرکتهای معتبری نظیر Danfoss و SPX، با هدف پاکسازی محیط زیست و تأمین هوای پاک، همگام با تکنولوژی روز دنیا، به ارائه دستگاههای تصفیه هوای ساملن (SAMLAN) در ایران اقدام نموده است.

امروزه آلودگی هوا از مهمترین مشکلاتی است که جوامع بشری با آن دست و پنجه نرم می کنند تا جایی که تاثیرات منفی فراوانی بر زندگی بشر داشته، به طوری که چهارمین عامل مرگ و میر در جهان شناخته شده است. مهمترین پیامد آلودگی هوا در کودکان و نوجوانان و سایر شهروندان، بروز بیماریهای تنفسی و برونشیت مزمن است. علاوه بر آن آلودگی هوا تاثیرات بسیار منفی بر روی مغز،‌ قلب، پوست،‌ چشم و تمامی جوارح انسان می گذارد.

Samlan با ایده کمک به زندگی بهتر، جدیدترین سیستمهای فیلتراسیون هوا را با قابلیت جذب ذرات آلاینده هوا طراحی و تولید نموده و بر این اساس کمک شایانی به پاکسازی هوای محیط های بسته و جلوگیری از عوارض ناشی از تنفس هوای آلوده بر روی انسان می نماید.

دستگاههای تصفیه هوای ساملن کمک بسزایی نیز به بیماران آسمی، آلرژیک، بیماران قلبی، کودکان، افراد مسن و زنان باردار نموده و آنان را از عوارض تنفس هوای آلوده در امان می دارد.

دستگاههای تصفیه هوای ساملن علاوه بر مجهز بودن به فیلترهای پیش فیلتر، فیلتر هپا، فیلتر کربن اکتیو، لامپ UV و یونایزر به فیلتر TiO2 نیز مجهز می باشند. فیلترهای TiO2 آخرین تکنولوژی ساخت فیلترهای هوا می باشند که قادرند انواع گازهای آلاینده و سمی نظیر بنزن حاصل از سوخت ناقص خودروها ) فرمالدهیدها، تری فلئو متان، کربن تتراکلرید،‌ دود سیگار ‌و کلیه آلاینده ها) را تخریب و جذب نمایند.

دستگاه های تصفیه هوای ساملن بر اساس مساحت فضای مورد استفاده و کاربری خاص آن در مدلها و ابعاد مختلف طراحی و ساخته شده است و علاوه بر ایجاد یون منفی جهت تنفس راحت تر تمامی ذرات آلاینده نظیر قارچها، گرد و غبار، کپکها، موی حیوانات، آلاینده های شیمیایی، میکروب، باکتری، ویروس، دود سیگار، ‌ذرات آلرژی زا و... را جذب می نماید.

از نقاط قوت و دلایل تمایز گروه صنعتی تهویه سام از دیگر شرکت های مشابه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

ساملن
  • استفاده از فیلترهای با راندمان بالا در خصوص دستگاههای تصفیه هوا.
  • پیش فیلتر قابل شستشو، فیلتر هپا با گرید H13 (گرید بیمارستانی) که قابلیت جذب ذرات ریزتر از 0.1 میکرون را دارد.
  • فیلتر کربن اکتیو با وزن یک پوند.
  • فیلتر دی اکسید تیتانیوم Tio2 که قابلیت جذب گازهای ارگانیک فرار سرطان زا مانند بنزین، مونواکسید کربن،No2 ، آزبست،Nox، پرکلراتیلن، رادون و.... را دارا می باشد.
  • لامپ UV از نوع C با طول موج 254 نانومتر که دارای تایید سازمان انرژی اتمی می باشد.
  • کسب بیش از 10 نوع استاندارد جهانی : American Certificate from HSE،Intertek (از 3 کشور)، GS، UL®، CE، تاییدیه سازمان انرژی اتمی، مورد تایید آزمایشگاه تست HSE (مدیریت بهداشت و درمان) پارس جنوبی، مورد تایید شرکت کالای پتروشیمی (شرکت نفت ایران)
  • استاندارد مخصوص رطوبت گیر از Report No : SHES070100136HS SGS

امید است گامی موثر در پاکسازی منازل، محیط های بسته و تامین هوای سالم برداشته باشیم.

به امید داشتن هوایی پاک و شهری سبزآخرین مقالات ساملن در رابطه با آلودگی هوا