توقف بارش‌ها و شروع آلودگی هوا در پایتخت

توقف بارش‌ها و شروع آلودگی هوا در پایتخت

توقف بارش‌ها و شروع آلودگی هوا در پایتخت

طبق نقشه‌ها پیش‌بینی می‌شود که از فردا آلودگی هوا شروع شود البته باید یادآور شد که فردا هوای تهران سالم است و آلوده نیست اما انتظار می‌رود که با توقف بارش‌ها آلایندگی‌ها در فضای کشور آغاز و تا چهارشنبه ادامه یابد.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با اعلام اینکه بارش باران در کلان‌شهر تهران متوقف شده است، گفت: با توقف بارش‌ها آلودگی هوا در پایتخت شروع می‌شود.

عبدالرضا امیدوار شهری با بیان اینکه هم اکنون در بخش‌های شمال شرقی بارش باران به صورت پراکنده وجود دارد ابراز داشت: این بارش‌ها تا پایان روز متوقف خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی در ادامه اظهار داشت: طبق نقشه‌ها پیش‌بینی می‌شود که از فردا آلودگی هوا شروع شود البته باید یادآور شد که فردا هوای تهران سالم است و آلوده نیست اما انتظار می‌رود که با توقف بارش‌ها آلایندگی‌ها در فضای کشور آغاز و تا چهارشنبه ادامه یابد.

امیدوار شهری بیان داشت: طی روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه در کلان‌شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور شرایط برای وارونگی هوا مناسب است از این رو پیش‌بینی می‌شود که در این مدت به علت بالا رفتن پتانسیل آلوده شدن هوا، چگالی آلاینده‌های جوی در این مناطق به ویژه کلان‌شهر تهران افزایش یابد.

وی خاطرنشان کرد: از فردا افزایش دما در سطح کشور خواهیم داشت.مرجع خبر: http://www.seemorgh.com/news/2054/153565.html       تاریخ انتشار 1391/11/16


آخرین مقالات ساملن در رابطه با آلودگی هوا